DBA
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kilka zmian.

2 posters

Go down

Kilka zmian. Empty Kilka zmian.

Pisanie by Shevek Pią Sty 10, 2014 7:02 pm

Hi, jako że był reset to można dorzucić swoje 3 grosze, jeżeli chodzi o poprawki. Z samej obserwacji jestem wstanie wywnioskować, co można byłoby poprawić, jeżeli chodzi o server. Otóż w pierwszej kolejności jestem za usunięciem ultra oraz red senzu. Dlaczego? Otóż Leczą o wiele za dużo(Pomijając fakt, ze można połączyć senzu+regeneration(spell o takiej nazwie) w combo i stać się "tank majster" poprę swój pomysł sytuacją:

1.
Ja(631 tsuful po rebornie 2.5,157 fight buffsy,eq 252 wychodziło) vs jakiś tam krillan, pies mu morde lizał. Posiadał oczywiście red fasolke, mi się z tego wielkiego questa trafił aura sword, ale to bez związku, no może po za tym, że właśnie na spamie regen+senzu udało mi się go solo zrobić na tym samym lvl'u co wyżej. Hity przeciętnie siekałem w niego około 12-15k~, z czaru oczywiście po 2, bo każdy ma wybocony 130+ energy. I pan z reda skakał do full hp, co uniemożliwiało zabicie go, mimo jego niskiego lvl'a. Tak więc ultra/red senzu niszczą balans postaci. Zamiast ultra senzu można stworzyć/dodać coś lepszego, nie niszczącego przy tym balansu.

2.

Goku! Tak, songo na naszym serverze ma niestety bug z defence, może mieć go nawet 4k, czyli czyni go również nieśmiertelnym, proszę o poprawę.
3.

Chcesz poskillować na bocie? Ale nie chcesz by cię ktoś znalazł? Nic prostszego! Idź w jakieś ustronne miejsce z kolegą, zaznaczcie się przy wlączonym pk, po czym wyłączcie. Hity nie lecą, ale "Critic!" nad każdym hitem jest, skille również wzrastają! Magia? Nic z tych rzeczy, to tylko najnowszy bug!.

4.

38 trainów w jednym domku? No troche przesada! Wg. mnie powinno być max 5, bo przy 38 training machine energy na wysoki poziom to 15 minut. Pomysł z domkami i trainami w nich, był ideą prywatnych trainów, do kupienia bodajże w sms shopie, bo co mam dzielić się z jakimś noobem w train roomie?  

5.
Quest na "red senzu" Jak już wspomniałem, powinno być usunięte red senzu, oraz dodane dwie rzeczy,wymienię:

Teleport do Yamu/temple po skończeniu pierwszej części questa(zabicie kaioshina,vegetto) dlatego, że jak ktoś z członków naszego team'u padnie, to utkneliśmy.

Podpisanie, co gdzie jest przy nagrodach z questa, wystarczy za skrzynka na lawie położyć itemek, jaki jest przypisany do skrzynki z nagrodą.

Hmm, więcej sobie przypomnieć nie mogę, ale aktualizować post będę, gdy tylko coś znajdę.

Dążmy do TOP 10 DB serverów w polsce!

Dziękuje, pozdrawiam

Shevek.

*Szukacie tutora/+? Z miłą chęcią się podejmę(jestem doświadczony).

Shevek

Liczba postów : 1
Join date : 10/01/2014

Powrót do góry Go down

Kilka zmian. Empty Re: Kilka zmian.

Pisanie by [GM] Sro Sty 15, 2014 3:28 pm

Jak chcesz tuta pisz podanie
//cls

[GM]
Admin

Liczba postów : 33
Join date : 15/01/2014

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach